Varta Professional 12V 75Ah 650A 930 075 065

Trakční baterie

• , zakoupeno v Chyť a pusť

Přijatelná cena

• , zakoupeno v Top Baterie

Akumulátor jsem si vybral z důvodu jeho vysoké zatížitelnosti a zatím moje představy plně splňuje.

• , zakoupeno v Battery Import

Zatím brzy hodnotit, potřeboval jsem přesně tento typ, protože jde paralelně ke stejné baterii pro zvýšení kapacity.

Kapacita
75 Ah
Napětí
12 V
Polarita
0, (PLUS) pól vpravo
Trakční baterie

Jako světový lídr na trhu s olověnými bateriemi s elektrolytem nyní nabízíme naši ověřenou kvalitu a sílu inovací také pro oblast lodí a kempinkových přívěsů.

VÝKONŮM
Zákazníci značky VARTA důvěřují našemu technickému know-how, které je vždy směrovkou budoucího vývoje. Kdo cestuje lodí nebo s kempinkovým přívěsem, ví, že daleko od pobřeží nebo od civilizace je důležité jen jedno: spolehlivost. Baterie VARTA pro lodě či kempinkové přívěsy přináší vysokou technologii, která je pólem jistoty uprostřed dobrodružství. Už dlouho naši spokojení zákazníci důvěřují baterii VARTA Blue Dynamic, baterii s přesvědčivou zkušeností a ověřenou kvalitou v oblasti prvotního vybavení. Ta se vyznačuje vysokou kapacitou, výjimečným výkonem za studeného startu, vysokou bezpečností a nepřekonatelnou spolehlivostí.

VÝHODY:
Dvojnásobná cyklická odolnost
Použití Dual Power – vhodná pro startování a napájení
Bezúdržbová
Bezpečnější použití
Snadný transport
Dlouhá životnost a odolná konstrukce

Vlastnosti Přínos
Inovativní technologie desek Až dvakrát vyšší cyklická odolnost ve srovnání se standardními „mokrými“ bateriemi
Minimální samovybíjení Perfektní pro sezónní použití
Ergonomické úchyty Snadný transport
Ochrana proti zpětnému zápalu Pro více bezpečnosti
Vysoký elektrický výkon Použití Dual Power (vhodná pro kombinované použití pro startování a napájení)
Labyrintové víko Bezúdržbová
Uzavřená Zabezpečená proti vytečení (i při krátkodobém naklonění do 90 stupňů)

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Chyť a pusť

Přijatelná cena

• , zakoupeno v Top Baterie

• , zakoupeno v Hawaj.cz

• Mohu ji případně použít do svého auta.
    • nemám. Uvidíme jak bude fungovat v příští sezoně.

funguje bez problémů

• , zakoupeno v Dufy.cz

Cena-výkon

• , zakoupeno v Hawaj.cz

• baterie vydrzi docela dlouho jezdime clunem po celem machove jezere

• Je levna

Ale těžká

• Jakoby levnejsi
    • Nedrzi po roku skoro nic. Cca 10-20 nabiti

Po par letech jsem otestoval na 15Ampereh odebralo jenom 19AH, coz he tak 25%.
    Neda se to tych i 70AH i nova, mozna na nejakem 1A proudu.

Sestavil jsem LifePo4 60AH baterie a vazi jenom 7kg
    Stala jenom 8 tys kc za clanky. Nova vydrzela 65AH! na produdu 15A. Vydrzi proudy 180Amper a da se ji nabijet za hodinu i min proudem 90Amper.
    Tak tyhle v dnesni dobe jsou naprosto vyhozene penize.

• , zakoupeno v ČEKL spol. s r.o.

Baterie mi přijde jako vhodná do auta s nezávislým topením. Používám jí ve dvou autech a jsem spokojen jak s životností, tak se startem v mrazech.